pobierz CV

O mnie

Gabinet Terapeutyczno-Rehabilitacyjny „IMPULS” to miejsce stworzone przez fizjoterapeutkę i terapeutkę integracji sensorycznej, której praca jest widoczna na tej stronie. Miejsce to powstało w 2010 roku i łączy działalność fizjoterapeutyczną z kompleksową działalnością terapeutyczno-psychologiczną. W moim gabinecie wykorzystuję do pracy najnowocześniejsze metody terapeutyczne i dzięki temu stwarzam warunki do pojawienia się szybkich efektów prowadzonej terapii.

Jestem absolwentką Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 9 lat pracuję jako fizjoterapeuta z dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym i z wadami postawy, a także z dorosłymi z problemami ortopedycznymi narządu ruchu oraz dyskopatią szyjna i lędźwiową. Od 2005 roku diagnozuję i prowadzę terapię dzieci z: autyzmem, zespołem Aspergera, dysleksją, ADHD, zaburzeniami zachowania i emocji.

Zapraszam do miejsca gdzie doświadczenie łączy się z profesjonalizmem.

Właścicielka Gabinetu „IMPULS”
mgr Agnieszka Wydmańska


 
 
Gabinet terapeutyczno-rehabilitacyjny „ IMPULS” z siedzibą w Warszawie jest wyspecjalizowany w rehabilitacji dzieci i dorosłych, terapii integracji sensorycznej oraz w treningu słuchowym. Doświadczeni terapeuci oferują diagnozę rozwoju procesów integracji sensorycznej oraz profesjonalną pomoc dla dzieci z dysfunkcjami w oparciu o nowoczesną
i skuteczną terapię dr Kjelda Johansena oraz terapię czaszkowo-krzyżową. Oferujemy szeroko pojętą pomoc psychologiczną, zajęcia logopedyczne i reedukacyjne. Gabinet posiada wyspecjalizowany sprzęt terapeutyczny. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na profesjonalnej terapii integracji sensorycznej z wykorzystaniem najskuteczniejszych metod pracy z dziećmi. Oferujemy skuteczną rehabilitację zarówno dla dorosłych jak i dzieci opartą na nowoczesnych metodach terapii co gwarantuje szybki powrót do sprawności ruchowej. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do naszej siedziby.